Vellykket julemesse

Vellykket julemesse

Her er også trekningslista

En flott messedag på lørdag 25.11.

Da dagen var slutt kunne de telle opp et veldig flott økonomisk resultat. Sammen med kollekt til samme formålet på søndag ser det ut til å bli ca kr. 207.000 brutto. Så vet vi at det er svært lite utgifter denne dagen fordi så mange bidrar på forskjellige måter. 
Takk til dere alle: Hjelpere, givere og bidragsytere på forskjellige plan - og ikke minst takk til alle som gjorde at det ble en flott dag på Huset!
Hele overskuddet fra messa går til menighetens misjonsarbeid.

 

Trekningsliste på hovedlotteriet:

Bærbar PC: Nina og Roger Løvdal
Kapp- og gjærsag: Reidun og Eilif Vierli
Speil, ramme, hylle: Gerd Rønningen
Julekrybbe:  Gjertrud Ormshammer
Knivgreie: Karin L. Sjåvåg
Mikrobølgeovn: Unni Simonstad
Kaffetrakter: Åshild og Arne Lindtveit
Glassvase: Kjell Lindtveit
Knivgreie: Jan Torbjørn Brandtsgård
2 puter: Sven Olaf Haagenvik
10 sekker bjørkeved: Liv Strand
Håndmixer: Geir Ommundsen
Saueskinn: Klara og Knut Sunde
Gryteunderlag 1: Elisabeth Møller
Epson blekkskriver: Nina Hagane
Handlenett med katter: Imane og Jihad
Håndvevd lin brikke: Jens Olav Myre
Svaberg bestikksett: Anne Helen Røilid
Svart veske: Berit og Svein Jortveit
Gavekort – Helgas fotpleie: Helga Bråten
Handlenett med blomster: Tore Valle
Sovepose: Ellen Maria M`bon
Gavekort – fotpleie: Marianne og Sindre
Skjærgårdsbibel: Hilde Lindtveit
Skjærgårdsbibel: Jenny Marie Vangstad
Ullpledd: Ragnhild Sines
Julelyshus: Wenche Myre
Gryteunderlag 2: Tolv Voie
Eklund bordløper: Fam. Anne Marie Saga
JBL-radio: Solfrid og Alf Kaldal
Stor beige duk: Inger-Marie og Svein-Terje Ormshammer
Bok: God nok: Sonja Flaten
Sort veske: Ellen Marie Myre Pedersen
Bok: Mammahjerte: Annette Tørrisen
Handlenett: Lars Kristian Rugnes
Gryteunderlag 3: Anita Støylen Olsen
Handlenett: Gudrun Helga Myre
Løper: Astrid og Bjørnar Nygårdseter
3 fl eplesaft m.m.: Aase-Mari Ufsvatn
Vaffeljern: Liv-Irene Tingvold
Adventsstake: Kirsten og Bjørn Øverland
Engel: Klara og Knut Sunde
Fondue sett: Jan-Terje og Åshild Lindtveit
Honning: Nina og Roger Løvdal
Honning: Helene Tveide
Jerngryte: Eli Saga
Fruktkurv: Sonja Flaten
24 delers bestikksett: Bjørg Stebekk
Ullpledd: Liselotte Kruf

Trekningsliste på barnebok-lotteriet:
Dukke med bunad: Even Tvedt
Trøtraktor: Karin L. Sjåvåg
Gavekort Dyreparken: Barnebarna til Signe og Egil Landsverk
Sminkedukke: Jonas, Tomine og Kristian Haugås
JBL-høyttaler: Ane Voreland
66 delers fargeskrin: Celestine Nsoh
Stor plysjbamse: Ingeborg Kaldal
Sitteunderlag+twist: Olea Bergan Arnesen
Verktøyveske: Silje Haugenes
Fleur dukke med klær: Jihad og Imane
Ringspill: Maud Murud Sunde
Pute: Selma Nygårdseter
Brannmann Sam brannbil: Nora Skåli
Maleskrin 86 deler: Olav V. Moldeskred
Stor plysjbamse: Sanna Myre
T-shirt Skjærgårds live: Charlotte og Mateo Straum
MER-festival pass: Erle Sjøhus Mo
Rosa hårhåndkle: Ella Myre
MER-festival pass: Peder Andreas Lindtveit
Paw-patrol 6 biler: Kari Langemyrs oldebarn
Junior Monopol: Êlia Svendsen Løvdal
Fantus: Johannes Songedal
Karaoke mic: Emil Lindland
Kaldender: Torgeir og Ellevine Epletveit
Paw-patrol Smart phone: Theodor Høyesen
Kitty Corn Surprise: Jørgen Murud Sunde
Doktorsett: Paula Sofia Valle
Pepa-gris tog: Herman Seime
Ringspill: Maud Murud Sunde
Verktøy-kasse: Håkon Ufsvatn
Tech deck leke skateboard: David Svendsen Løvdal
Sjakkspill: Barnebarna til Signe og Egil Landsverk
Motorsag: Sindre Eidet Straum

Rett trekning bevitnes: Per Langemyr og Knut Sunde. 
Vi prøver å få levert ut alle gevinster etterhvert, men har du noen spørsmål så kontakt menighetskontoret.

Powered by Cornerstone