Ansatte og lederskap

Asle Mathisen
Asle Mathisen
Hovedpastor/Daglig leder. Tlf.: 99404391. E-post: asle@gudsmenighet.no. Privat adresse: Heiveien 853b, 4985 Vegårshei.
Les mer
Knut Sunde
Knut Sunde
Pastor. Tlf.: 97 00 49 85 E-post: knut@gudsmenighet.no Adresse: Fjordbygdveien 369, 4985 Vegårshei
Les mer
Bianca Knuten
Bianca Knuten
Ungdomsarbeider. E-post: bianca@gudsmenighet.no Tlf 94241785, Adresse: Kviengveien 3, 4985 Vegårshei
Les mer
Kari Garthus
Kari Garthus
Barne- og familiearbeider Tlf: 99383924 E-post: kari@gudsmenighet.no Adresse: Øvre Mauråsen 19, 4985 Vegårshei
Les mer
Camilla Saga
Camilla Saga
Leder av lederskapet Tlf: 47031655 E-post: camillaosaga@gmail.com Adresse: Sagaveien 30, 4985 Vegårshei
Les mer
Wayni Bergan
Wayni Bergan
Nestleder i lederskapet Tlf: 99261134 E-post:wayni.bergan@gmail.com Adresse: Fjordbygdveien 616, 4985 Vegårshei
Les mer
Odd-Egil Ufsvatn
Odd-Egil Ufsvatn
Lederskapsmedlem. Tlf: 90880571 E-post: ufsvatn@gmail.com Adresse: Kvennvollvegen 17. 4985 Vegårshei
Les mer
Anne Oline Hågenvik
Anne Oline Hågenvik
Lederskapsmedlem Tlf: 94486288 E-post: haagenvik@icloud.com Adresse: Knokfjellveien 14, 4985 Vegårshei
Les mer
Tolv Voie
Tolv Voie
Lederskapsmedlem Tlf: 40610002 E-post: tolv.voie88@gmail.com Adresse: Aklandsveien 91, 4985 Vegårshe
Les mer
Terje Flaten
Terje Flaten
Lederskapsmedlem Tlf: 412 01 213 E-post: te-fla@online.no Adresse: Kittilsmyrveien 10, 4985 Vegårshei
Les mer
Powered by Cornerstone